
Elk jaar maak ik een lijst met dingen die ik wil doen voor ik een bepaalde leeftijd bereik. Nog nooit heb ik een lijst volledig behaald en dit jaar heb ik daarom extra goed opgelet met de dingen die ik op mijn lijst heb gezet. Ik ben écht van mening dat ik al deze onderdelen kan halen.
De lijst is gericht op het ondernemen van nieuwe activiteiten en heeft een groot sportief en reislustig element. Andere onderdelen zijn vooral opgenomen als stok achter de deur om nieuwe ervaringen op te doen, waarvan ik weet dat ik er van ga genieten.
Voorgaande jaren
Mocht je benieuwd zijn naar mijn voorgaande jaren; die lijsten staan hier: 30 things before i turn 30, 31 things before i turn 31, 32 things before i turn 32 en 33 things before i turned 33.
34 things before i turn 34
- Stop voor elk behaald doel 10 euro in een spaarpot (18/33)
5 documentaires kijken (5/5)- 10 nieuwe spelletjes spelen (7/10)
10 nieuwe koffietentjes bezoeken (waarvan 5 in Utrecht) (10/10)20 boeken lezen (20/20)- 100x de miracle morning doen (13/100)
- Leef een dag zonder telefoon
- Leef een weekend offline
Leef een maand zonder Netflix- Begin een capsule wardrobe
- Maak een spullenlijst
Verras een goeie vriend of familielidGa naar een conferentie / meet upVolg een online cursusMaak een e-bookMaak een Utrecht guide- Ren 5k
- Fiets naar Arnhem
Ga suppen op Lake Bled- Ga 10x zwemmen (7/10)
Maak een strandwandelingBeoefen een nieuwe sport- Ga paraglyden
Bekijk een zonsopkomst- Bekijk een zonsondergang
- Bezoek 3 nieuwe landen
Overnacht op een bijzondere plek- Vrijwilligen in een hostel
Ga werken in het buitenland- Ontdek een stad met de Hop on Hop off bus
Iemand van mijn balkanreis weer ontmoeten- Ga Kamperen
Zeg je huur opVerf je haar een andere kleur dan roze
Last update: 24 september 2019